15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://hecnisa.sk 300 0
theme-sticky-logo-alt

Hecni sa po štvrté inak

Všetci vieme, aká situácia tento rok nastala. Veľa podujatí sa zrušilo. Aj veľké ako Pohoda. Zvažovali sme viacero variantov. Dokonca aj my sme rozmýšľali o zrušení. Dôvodov je hneď niekoľko. Ten najväčší je nedostatok financií. Samosprávy zrušili poskytovanie dotácií, firmy obmedzili sponzoring. To nám zobralo polku rozpočtu na pretek. Ešte stále je zakázané stretávanie väčšieho počtu ľudí. Sú vydané rôzne hygienické obmedzenia. Keďže zdravie je prvoradé, nechceme ohroziť pretekárov ani našich dobrovoľníkov. Je pravda, že už sa všetko postupne vracia do normálu, ale nepredpokladáme, že by o pretek bol tak výrazný záujem, aby sme ho dokázali zaplatiť zo štartovného. A prenášať všetky náklady práve do štartovného nechceme. Tento pretek má byť pre všetkých. Nechceme, aby štartovné bolo 50 €. A nechceme ani znižovať kvalitu preteku. Ale aj napriek tomuto všetkému nám na preteku záleží a chceme ho pre vás spraviť. Preto sme sa rozhodli pretek uskutočniť. Avšak inak. Pripravíme 5 km trať s 10 prekážkami, ktorú si budete môcť zabehnúť kedykoľvek v termíne od 27.6. do 31.7. Môžete si ho ísť zabehnúť sami, s kamošmi či s rodinou. Štartovné bude len 12 €, za ktoré dostanete tričko aj medailu. Budeme radi, ak nás v tomto našom zámere spraviť Hecni sa po štvrté inak podporíte a zúčastníte sa ho.

Registrujte sa na tomto odkaze. Zrušili sme registráciu tímov, keďže sa s kamošmi dohodnete a idete. Poprosíme vás deň predtým, než si pôjdete pretek zabehnúť, zavolať na 0915 454 630 a my za vami niekoho pošleme s tričkom a medailou.

Keď budete chcieť vidieť poradie preteku, tak vás poprosíme stiahnuť a nainštalovať si app Strava, kde bude vytvorený segment a po odbehnutí uvidíte ako na tom ste. Podrobnejšie info (trasa, prekážky, platenie, ako funguje Strava) dostanete do mailu. Tešíme sa na vašu registráciu.